O mnie/ sesje

Oferuję sesje w czasie, których pomagam zmierzyć się z trudnościami i cierpieniem jakie przynosi nam życie.

Wychodzę z założenia, że każde cierpienie wynika z niewłaściwego podejścia. A konkretniej ze schematów i przekonań, które zostały nam kiedyś wpojone. Pomagam w uwolnieniu się od destrukcyjnych programów ego i powrocie do naszego naturalnego stanu spokoju. 

W swojej praktyce bardzo dużo czerpię z nauk mistrzów wschodu: i tych dawniejszych (Budda, Lao-tzu) i tych bardziej współczesnych (Osho).

Jeśli zaś chodzi o osobiste doświadczenie to w swoim życiu miałam okazję doświadczyć całego przekroju cierpień. Od niemożności poradzenia sobie z cierpieniem najbliższych. Przez rozrywający ból związany z odrzuceniem przez osoby, które darzyłam miłością. Po wielką złość na samą siebie związaną z poczuciem niedoborowości, gorszości od innych.

Sytuacją wydawała się patowa. Jednak udało mi się z niej wyjść. I wierzę, że może się to udać każdemu Jeśli potrzebujesz wsparcia na swojej drodze, to służę doświadczeniem oraz technikami, które dla mnie okazały się niezwykle pomocne. Nie będzie przesadą powiedzieć, że wręcz uratowały mi życie.

Wykształcenie: 5 – letnie studia na kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizacja: psychoterapia psychodynamiczna.

Cena za sesje: 90 zł/ za godzinę
Pierwsza sesja bezpłatna.

nr tel: 606 – 786 – 793

e – mail:  mst0697@gmail.com

adres gabinetu: Bukowińska 12, Warszawa – Mokotów.

Formularz zgłoszeniowy:

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Komentarze